Подарунок при замовленні від 50 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт+1 розміри
13.50 €
33.75 € / 100 g
2 відгуки
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл * 5 шт+1 розміри
8.95 €
5.42 € / 100 ml
1 відгуки
Fraijour Пінка для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Esfolio Нічна крем-маска Collagen Jelly Pack
EsfolioНічна крем-маска Collagen Jelly PackНічні Маски
100 г
5.23 €
5.23 € / 100 g
10 відгуки
Farmstay Крем для обличчя DR-V8 Solution Collagen Cream
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі з колагеном та коензимом Q10 Collagen & Coq10 Hydrogel Eye Patch
Mizon Гідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel Patch
MizonГідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel PatchПатчі
90 г / 60 шт
31.10 €
16.06 €
17.84 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.06 €
2 відгуки
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
FarmstayАмпульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One AmpouleАмпули
250 мл
17.24 €
12.32 €
4.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.93 €
103 відгуки
COSRX Гідрогелева маска для обличчя The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
Cell Fusion C Колагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen Mask
Cell Fusion CКолагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen MaskКолагенові Маски
35 г / 1 шт
6.99 €
19.97 € / 100 g
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
4.24 €
3.60 €
10.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.60 €
1 відгуки
Mizon Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly Mask
MizonМаска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly MaskТканинні Маски
35 г / 1 шт
6.41 €
4.49 €
12.83 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.47 €
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
2.94 €
8.40 € / 100 g
2 відгуки
Sungboon Editor Крем-сироватка для обличчя з колагеном Deep Collagen Power Boosting Cream In Serum
Немає в наявності
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Немає в наявності
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink One Day Serum
Немає в наявності
Arocell Ампула для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Ampoule
Немає в наявності
Arocell Маска для обличчя з колагеном Super Collagen Wrapping Mask
Немає в наявності
Eqqualberry Гідрогелева висвітлююча маска для обличчя з колагеном Collagen Glow Up Hydrogel Mask
Немає в наявності
Medipeel Ампульна сироватка з колагеном Red Lacto Collagen Tightening Ampoule
Немає в наявності
Elizavecca Гідрогелеві патчі для області навколо очей Milky Piggy Pure Hydro Gel Bouncy Eye Patch
Немає в наявності
Lebelage Очищуюча пінка для вмивання з колагеном Collagen Regeneration Cleansing Foam
Немає в наявності
Needly Патчі для заспокоєння запалень на шкірі Patch For Blemishes
Немає в наявності
Enough Зволожуюча тканинна маска для обличчя з колагеном Collagen 3X Moisture Brightening Sheet Mask
Немає в наявності
Arocell Маска для обличчя з екзосомами і ефектом ботоксу Botulcare Mask Ex
Немає в наявності
Elizavecca Крем для обличчя Moisture Whitening Skin Liar Cream
Немає в наявності
LUVUM Антивікова гелева маска для обличчя з колагеном Slow Aging Phyto Collagen Gel Mask
Немає в наявності
Mary & May Маска для обличчя з веганським колагеном і женьшенем Vegan Collagen Red Ginseng Mask
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами