Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing GelGels
100 ml
9.60 €
9.60 € / 100 ml
73 reviews
Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser
ArenciaCalendula Rice Mochi CleanserFoams
120 g
19.10 €
15.92 € / 100 g
2 reviews
Dr. Ceuracle Ganghwa Rice Granule Pack
Dr. CeuracleGanghwa Rice Granule PackWash-off Masks
115 g
21.94 €
19.08 € / 100 g
1 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaAiry Fit Sheet Mask RiceSheet Masks
19 g / 1 sheet
1.77 €
9.32 € / 100 g
25 reviews
Beauty of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Beauty of JoseonGlow Deep Serum Rice + ArbutinSerums
30 ml
15.20 €
50.67 € / 100 ml
82 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of