You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 50 €
SV
€
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Rodnad
Alla produkter
Rodnad hudvård, Preferenser för Ingredienser: PDRN
(17)
Ansiktsvård (17)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
PDRN
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Skin1004
Ansiktskräm med polynukleotider från asiatisk centella Madagascar Centella PDRN 1.5 Cream
Krämer
30 ml
20.22 €
67.40 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Medicube
Daglig ansiktsspray med hypoklorsyra Hypochlorous Acid Daily Facial Spray
Mists
125 ml
19.19 €
15.35 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Arencia
Lugnande ansiktskräm Deep Water Surge Soothing Cream
Krämer
110 ml
19.87 €
18.06 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Centellian24
Återställande ansiktskräm med polynukleotider Expert Madeca Cream Active Renew PDRN
Krämer
50 ml
20.04 €
40.08 € / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Eqqualberry
Lugnande ansiktsserum med aloe och polynukleotider Aloe PDRN Calming Serum
Serum
30 ml
19.50 €
65.00 € / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Ansiktsmask med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
Tygmasker
25 ml / 1 sheet
1.89 €
7.56 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Some By Mi
Ansiktsserum Spirulina PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Serum
50 ml
14.34 €
28.68 € / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Serum med bakuchiol, centella och polynukleotider Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol Serum
Serum
50 ml
23.80 €
47.60 € / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Serum med hyaluronsyra, centella och polynukleotider Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic Serum
Serum
50 ml
29.22 €
18.99 €
37.98 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 18.93 €
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Lugnande ansiktskräm med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Cream
Krämer
80 ml
23.95 €
19.16 €
23.95 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 15.99 €
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Lugnande serum med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
Ampuller
50 ml
26.21 €
18.35 €
36.70 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 17.46 €
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Reju-All
Återuppbyggande ansiktskräm med polynukleotider Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Krämer
60 ml
+1 storlekar
89.51 €
149.18 € / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
UIQ
Ansiktsmask med polynukleotider Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
Tygmasker
22 ml * 5 sheets
+1 storlekar
10.97 €
9.97 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Nacific
Lugnande ansiktsserum med centellaextrakt Cica PDRN Calming Serum
Serum
50 ml
21.34 €
42.68 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Nacific
Lugnande toner för ansiktet med centellaextrakt Cica PDRN First Toner
Toners
150 ml
18.45 €
12.30 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Medicube
Rosa ansiktsmask med vitaminer och polynukleotider PDRN Pink Vita Coating Mask
Tygmasker
22 g / 1 sheet
Finns inte i lager
Meddela mig
Medipeel
Lugnande toner med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence Toner
Toners
200 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar