You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 50 €
SV
€
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Ansiktsvård
Ansiktsvård, Preferenser för Ingredienser: Bambu Extrakt
(19)
Rengöring (1)
Krämer & Geler (6)
Behandlingar (4)
Ansiktsmasker (3)
Ögon- och Läppvård (2)
Toners & Mists (3)
Filter
: 1
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
Bambu Extrakt
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Haruharu Wonder
Hyaluronkräm med svart ris-extrakt Black Rice Hyaluronic Cream Unscented
Krämer
50 ml
16.74 €
33.48 € / 100 ml
19 recensioner
Lägg till i varukorgen
Nacific
Toner för ansiktet med niacinamid och fytokomponenter Phyto Niacin Brightening Toner
Toners
150 ml
17.05 €
11.37 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Solskydd med hyaluronsyra och bambuextrakt Bamboo Hyaluronic Moisture Sun Сream
Solskyddsmedel 🔆
50 ml
26.04 €
52.08 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Ansiktskräm med hyaluronsyra och bambuextrakt Bamboo Hyaluronic Moisture Cream
Krämer
70 ml
27.97 €
39.96 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Ansiktsserum med hyaluronsyra och bambuextrakt Bamboo Hyaluronic Moisture Serum
Serum
50 ml
32.58 €
65.16 € / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Farmstay
Mask med bambuextrakt Real Bamboo Essence Mask
Tygmasker
23 ml / 1 sheet
1.24 €
5.39 € / 100 ml
20 recensioner
Lägg till i varukorgen
The Saem
Tygansiktsmask Natural Bamboo Mask Sheet
Tygmasker
21 ml / 1 sheet
1.80 €
1.44 €
6.86 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 1.44 €
Lägg till i varukorgen
Haruharu Wonder
Hyaluronic essens med svart ris extrakt Black Rice Hyaluronic Essence
Essenser
50 ml
13.59 €
27.18 € / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
Mizon
Fuktgivande ansiktsmask med bambu Joyful Time Essence Mask Bamboo
Tygmasker
23 g / 1 sheet
2.17 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 1.36 €
Lägg till i varukorgen
Nacific
Essens för ansiktet med niacinamid och fytokomponenter Phyto Niacin Brightening Essence
Essenser
50 ml
+1 storlekar
19.18 €
38.36 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Haruharu Wonder
Black Bamboo Mist ansiktsspray med svart bambuextrakt
Mists
150 ml
+1 storlekar
13.59 €
9.06 € / 100 ml
13 recensioner
Lägg till i varukorgen
Haruharu Wonder
Dubbelfunktionell ögonkräm Black Rice Bakuchiol Eye Cream
Ögonkrämer
20 ml
20.86 €
14.87 €
74.35 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 12.50 €
32 recensioner
Lägg till i varukorgen
Purito Seoul
Multifunktionellt ansiktsserum med Pure Vitamin C Serum
Serum
60 ml
17.42 €
29.03 € / 100 ml
23 recensioner
Lägg till i varukorgen
Esfolio
Kräm för huden runt ögonen Ultra Moisture Eye Cream
Ögonkrämer
40 ml
6.52 €
16.30 € / 100 ml
24 recensioner
Lägg till i varukorgen
The Saem
Lugnande kroppsgel Fresh Bamboo Soothing Gel 99%
Geler
250 ml
10.71 €
4.28 € / 100 ml
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
B : Lab
Solskyddskräm för ansiktet Bamboo 365 Super Aqua Sunscreen
Solskyddsmedel 🔆
50 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Ma:nyo
Ansiktsvatten Our Vegan Heartleaf Cica Toner
Toners
400 ml
4 recensioner
Avvecklad verksamhet
Meddela mig
Missha
Rengöringsskum för ansiktet Amazon Red Clay™ Pore Pack Foam Cleanser
Skum
120 ml
1 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Haruharu Wonder
Solskydd med extrakt av svart bambu Black Bamboo Top-to-Toe Sun Veil SPF50+
Solskyddsmedel 🔆
100 ml
1 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar