You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 50 €
SV
€
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Ansiktsvård
Ansiktsvård, Preferenser för Ingredienser: PDRN
(128)
Rengöring (3)
Krämer & Geler (26)
Behandlingar (43)
Ansiktsmasker (22)
Ögon- och Läppvård (10)
Toners & Mists (22)
Exfolierande Medel (1)
Sets (1)
Filter
: 1
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
PDRN
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Previous page
1
You're on page
2
3
4
Next page
Medicube
Rosa ansiktsmask med vitaminer och polynukleotider PDRN Pink Vita Coating Mask
Tygmasker
22 g / 1 sheet
2.47 €
11.23 € / 100 g
Lägg till i varukorgen
Mizon
Ansiktstoner med risvatten Rice Water Milky Glow Toner
Toners
150 ml
25.31 €
20.82 €
13.88 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 18.77 €
Lägg till i varukorgen
TIAM
Ansiktsserum med kollagen och polynukleotider PDRN Collagen Glow Up Serum
Serum
30 ml
25.27 €
84.23 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Purito Seoul
Ansiktsmask med polynukleotider och kollagen Multi PDRN Collagen Real Glow Mask
Nattmasker
100 ml
18.21 €
18.21 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Haruharu Wonder
Uppstramande ansiktsserum med rosen-polynukleotider Rose PDRN Firming Serum
Serum
30 ml
17.67 €
12.83 €
42.77 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 12.38 €
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Centellian24
Booster-ampull med polynukleotider PDRN Firming Boosting Ampoule
Ampuller
30 ml
18.09 €
60.30 € / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Centellian24
Kapselkräm för ansiktet Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Krämer
55 ml
18.09 €
32.89 € / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktsmask med polynukleotider PDRN Daily Mask
Tygmasker
350 g / 30 sheet
24.90 €
7.11 € / 100 g
Lägg till i varukorgen
Daeng Gi Meo Ri
Ansiktskräm med äggula Egg Planet Hydrating Face Cream
Krämer
50 ml
21.74 €
43.48 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Daeng Gi Meo Ri
Ansiktsserum med äggula Egg Planet Hydrating Face Serum
Serum
30 ml
14.80 €
49.33 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Dr. Ceuracle
Serum med retinol och polynukleotider PDRN & Retinol Shot
Ampuller
30 ml
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Dr. Althea
Ansiktskräm med polynukleotider PDRN Reju 5000 Cream
Krämer
20 g
19.12 €
95.60 € / 100 g
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Rengöringsmedel för ansiktet med peptider Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Skum
150 ml
18.68 €
12.45 € / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Eqqualberry
Lugnande ansiktsserum med aloe och polynukleotider Aloe PDRN Calming Serum
Serum
30 ml
19.50 €
65.00 € / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Numbuzin
Ansiktsserum med polynukleotider och kollagen No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Serum
30 ml
23.00 €
18.70 €
62.33 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 16.94 €
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Numbuzin
Toner-booster med polynukleotider No.9+ NAD+ PDRN Glow Boosting Toner
Toners
150 ml
17.00 €
11.33 € / 100 ml
16 recensioner
Lägg till i varukorgen
Numbuzin
Ansiktsserum med polynukleotider och kollagen No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
Serum
30 ml
24.65 €
20.40 €
68.00 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 19.68 €
Lägg till i varukorgen
Cell Fusion C
Solskyddsserum för ansiktet med porförminskande effekt Laser UV Pore Sun Serum
Serum
40 ml
33.72 €
84.30 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Differ & Deeper
Ampull-booster för djup återfuktning Moisture & Revital Skin Booster
Ampuller
2 ml * 14 pcs
66.51 €
237.54 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Dear, Klairs
Essens-toner för ansiktet Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Toners
180 ml
23.33 €
14.53 €
8.07 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 14.02 €
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktsstickbalsam med polynukleotider PDRN Essence Stick Balm
Essenser
9.5 g
28.76 €
24.14 €
241.40 € / 100 g
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 19.94 €
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktskräm med polynukleotider PDRN Cream 100
Krämer
50 ml
30.69 €
61.38 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Serum-booster med spiklar och polynukleotider PDRN Reedle Shot 100
Serum
50 ml
51.74 €
36.12 €
72.24 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 32.72 €
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medicube
Ansiktsserum med polynukleotider och exosomer PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Serum
30 ml
21.69 €
72.30 € / 100 ml
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
Purito Seoul
Återställande ansiktstoner med polynukleotider Oat PDRN Gentle Refining Toner
Toners
200 ml
21.59 €
10.79 € / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Eqqualberry
Toner-pads för ansiktet med kollagen Collagen Pore Tight Up Gel Toner Pad
Pads
140 ml / 60 pads
17.35 €
12.39 € / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Eqqualberry
Hydrogel ansiktsmask med kollagen Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
Kollagenmasker
30 g / 1 sheet
4.86 €
16.20 € / 100 g
Lägg till i varukorgen
Eqqualberry
Ansiktsserum med polynukleotider Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Serum
30 ml
20.90 €
69.67 € / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Ansiktsmask med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
Tygmasker
25 ml / 1 sheet
2.44 €
9.76 € / 100 ml
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Stärkande ansiktsampull R5 Firming Ampoule
Ampuller
30 ml
25.05 €
18.87 €
62.90 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 15.40 €
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Genabelle
Ampull med polynukleotider och anti age-egenskaper PDRN Vita Toning Ampoule
Ampuller
30 ml
26.49 €
88.30 € / 100 ml
11 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Ampull Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Ampoule
Ampuller
100 ml
32.93 €
32.93 € / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Ansiktstoner Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Toner
Toners
130 ml
30.88 €
23.75 € / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Some By Mi
Ansiktsserum Spirulina PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Serum
50 ml
13.59 €
27.18 € / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Serum med glutathion, centella och polynukleotider Young Cica PDRN Exo-Pin Glutathione Serum
Serum
50 ml
29.22 €
20.23 €
40.46 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 19.51 €
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Serum med bakuchiol, centella och polynukleotider Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol Serum
Serum
50 ml
29.22 €
20.23 €
40.46 € / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 19.51 €
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
VISA MER
Previous page
1
You're on page
2
3
4
Next page
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar