Подарунок при замовленні від 50 €
Інгредієнти:

PHA / Полігідроксикислоти

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Needly Пілінг-пади з кислотами для обличчя Daily Toner Pad
NeedlyПілінг-пади з кислотами для обличчя Daily Toner PadПеди
310 г / 80 шт+1 розміри
25.43 €
8.20 € / 100 g
46 відгуки
COSRX Педи для обличчя One Step Original Clear Skin Calming Pad
COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди
280 мл / 100 шт
23.19 €
8.28 € / 100 ml
COSRX Педи для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear Pad
COSRXПеди для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear PadПеди
300 мл / 100 шт
23.19 €
7.73 € / 100 ml
AXIS-Y Гель-пілінг для обличчя з кислотою Pha Resurfacing Glow Peel
AXIS-YГель-пілінг для обличчя з кислотою Pha Resurfacing Glow PeelПілінги
50 мл
12.90 €
25.80 € / 100 ml
3 відгуки
Needly Тонер для обличчя Daily Toner
NeedlyТонер для обличчя Daily TonerТонери
250 мл
21.60 €
8.64 € / 100 ml
1 відгуки
LALARECIPE Заспокійливі педи для обличчя Hemp Seed Purifying Pad
LALARECIPEЗаспокійливі педи для обличчя Hemp Seed Purifying PadПеди
220 мл / 70 шт
18.14 €
8.25 € / 100 ml
1 відгуки
Benton Пілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling Gel
BentonПілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling GelПілінги
70 мл
15.49 €
22.13 € / 100 ml
10 відгуки
Some By Mi Кислотні педи для проблемної шкіри Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Truecica Clear Pad
Some By Mi Легка сироватка з кислотами Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Serum Light
Немає в наявності
Some By Mi Точковий крем від акне Aha-Bha-Pha 14 Days Super Miracle Spot All Kill Cream
Немає в наявності
Підписуючись, я погоджуюся з умовами