Контроль жирності та догляд за порами шкіри, Інгредієнти: Молочна Кислота
(5)Інгредієнти:
Молочна Кислота
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
NooniПілінг-педи для щоденного догляду за обличчям Daily Turnover Peel PadПеди
145 мл
17.77 €
12.26 € / 100 ml
APLBКрем для обличчя з ретинолом і молочною кислотою Lactic Acid Retinol Facial CreamКреми
55 мл
13.77 €
25.04 € / 100 ml
APLBАмпульна сироватка з ретинолом і молочною кислотою Lactic Acid Retinol Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.77 €
34.42 € / 100 ml
Dr. AltheaОчищувальні педи для обличчя з саліциловою кислотою 2% Salicylic Acid Clear PadПеди
170 г / 65 шт
2 відгуки
Немає в наявності





