Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YDark Spot Correcting Glow SerumSerums
50 ml
13.66 €
27.32 € / 100 ml
253 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
100 ml+1 sizes
26.77 €
26.77 € / 100 ml
165 reviews
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
14.40 €
24.00 € / 100 ml
28 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.26 €
5.04 € / 100 ml
16 reviews
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonRelief Sun Rice + ProbioticsSunscreen 🔆
50 ml
13.20 €
26.40 € / 100 ml
717 reviews
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
27.56 €
55.12 € / 100 ml
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
23.27 €
77.57 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificRice Pepta Collagen Jelly PadPads
72 g / 30 pads
22.00 €
30.56 € / 100 g
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
24.50 €
16.33 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream
NacificRice Pepta Collagen Glow Bouncy CreamCreams
50 ml
22.00 €
44.00 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificRice Pepta Collagen Glow Milky SerumSerums
50 ml
22.00 €
44.00 € / 100 ml
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
15.44 €
10.29 € / 100 ml
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
22.33 €
18.98 €
13.56 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.98 €
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
6.46 €
3.59 € / 100 ml
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
18.00 €
15.00 € / 100 g
10 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
14.73 €
29.46 € / 100 ml
Kwailnara Brightening Milk Rice Cream
KwailnaraBrightening Milk Rice CreamCreams
100 ml
16.64 €
12.48 €
12.48 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.42 €
Kwailnara Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraBrightening Milk Rice Essence TonerToners
200 ml
15.66 €
11.75 €
5.88 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.69 €
3 reviews
SEOUL 1988 Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
SEOUL 1988Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented RiceCreams
50 ml
26.99 €
53.98 € / 100 ml
7 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
16.24 €
8.12 € / 100 ml
5 reviews
Dr. Ceuracle Ganghwa Rice Granule Pack
Dr. CeuracleGanghwa Rice Granule PackWash-off Masks
115 g
21.94 €
19.08 € / 100 g
1 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
31.90 €
106.33 € / 100 ml
6 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
31.90 €
21.27 € / 100 ml
10 reviews
Tirtir Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirHydro Boost Enzyme Cleansing BalmBalms
120 ml+1 sizes
25.00 €
20.83 € / 100 ml
1 reviews
House of HUR Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURBrightening Skin Prep Essence PadEssences
140 ml / 70 pads
19.90 €
14.21 € / 100 ml
1 reviews
SEOUL 1988 Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988Essence : Snail Mucin 97% + RiceEssences
100 ml
21.94 €
21.94 € / 100 ml
9 reviews
SEOUL 1988 Cream : Snail Mucin 93% + Rice
SEOUL 1988Cream : Snail Mucin 93% + RiceCreams
100 ml
19.10 €
19.10 € / 100 ml
6 reviews
PO:DL Hydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione Hydromask
PO:DLHydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione HydromaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
6.07 €
15.97 € / 100 g
Thank You Farmer Rice Pure Essential Toner
Out of stock
Tony Moly Wonder Rice Smoothing Toner
Out of stock
Coxir Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
Out of stock
Missha 3-Step Whitening Mask
Missha3-Step Whitening MaskSheet Masks
1.5 g, 1.5 g, 25 g / 1 sheet
2 reviews
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Pad
SkinfoodRice Brightening PadPads
250 g / 60 pads
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Cream
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Serum
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Toner
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of