Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Tranexamic Acid

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Jumiso Niacinamide 20 Serum
JumisoNiacinamide 20 SerumSerums
40 ml
19.79 €
49.47 € / 100 ml
3 reviews
Missha Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaVita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleAmpoules
30 ml
32.56 €
108.53 € / 100 ml
5 reviews
Dr. Althea Melaclear Cream
Dr. AltheaMelaclear CreamCreams
20 g
19.10 €
95.50 € / 100 g
2 reviews
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
23.70 €
47.40 € / 100 ml
1 reviews
Mary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayTranexamic Acid + Glutathion Eye CreamEye Creams
30 g
13.90 €
46.33 € / 100 g
25 reviews
B : Lab Yuja Anti Dark Spot Serum
B : LabYuja Anti Dark Spot SerumSerums
30 ml
14.53 €
48.43 € / 100 ml
The Skin House EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
The Skin HouseEXO-PDRN Repair Boosting AmpouleAmpoules
50 ml
26.59 €
53.18 € / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Travel KitSets
20 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
25.20 €
22.91 € / 100 ml
Dr. Reju-All Advanced Retino-Mela Serum
Dr. Reju-AllAdvanced Retino-Mela SerumSerums
30 ml
34.42 €
114.73 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 3 + Tone-up Sunscreen
JumisoNiacinamide 3 + Tone-up SunscreenSunscreen 🔆
40 ml
15.22 €
38.05 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 10 Serum
JumisoNiacinamide 10 SerumSerums
40 ml
19.11 €
47.77 € / 100 ml
1 reviews
AXIS-Y TXA 2,5% Intensive Brightening Cream
AXIS-YTXA 2,5% Intensive Brightening CreamCreams
50 ml
19.10 €
38.20 € / 100 ml
1 reviews
I'm from Apricot Dark Spot Drop Ampoule
I'm fromApricot Dark Spot Drop AmpouleAmpoules
50 ml
24.80 €
49.60 € / 100 ml
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
22.96 €
22.96 € / 100 g
1 reviews
Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulTXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumSerums
30 ml
24.99 €
83.30 € / 100 ml
1 reviews
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream
MedicubeTXA Niacinamide Capsule CreamCreams
55 g
29.20 €
53.09 € / 100 g
3 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
14.73 €
29.46 € / 100 ml
VT Cosmetics TX-Toning Daily Mask
VT CosmeticsTX-Toning Daily MaskSheet Masks
320 g / 30 sheets
29.12 €
26.21 €
8.19 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 26.07 €
2 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Special Mask
VT CosmeticsTX-Toning Special MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
4.28 €
17.12 € / 100 g
VT Cosmetics TX-Toning Cream
VT CosmeticsTX-Toning CreamCreams
50 ml
22.77 €
45.54 € / 100 ml
VT Cosmetics TX-Toning Essence 2000 Shot
VT CosmeticsTX-Toning Essence 2000 ShotEssences
30 ml
34.25 €
29.11 €
97.03 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 28.96 €
1 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Essence 1000 Shot
VT CosmeticsTX-Toning Essence 1000 ShotEssences
30 ml
21.85 €
72.83 € / 100 ml
VT Cosmetics TX-Toning Toner
VT CosmeticsTX-Toning TonerToners
200 ml
18.69 €
9.35 € / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
NumbuzinNo.5+ Glutathione Vitamin Concentrated SerumSerums
30 ml
24.16 €
80.53 € / 100 ml
13 reviews
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Facial Cream
APLBTranexamic Acid Niacinamide Facial CreamCreams
55 ml
11.99 €
21.80 € / 100 ml
3 reviews
NINE LESS B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSB-Boost 1% Kojic Acid SerumSerums
30 ml
15.38 €
51.27 € / 100 ml
4 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
16.24 €
8.12 € / 100 ml
5 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
18.19 €
36.38 € / 100 ml
6 reviews
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxPore + Dark Spot Brightening Cream MaskSheet Masks
20 g * 4 sheets+1 sizes
27.07 €
33.84 € / 100 g
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxPore + Dark Spot Brightening Serum MaskSheet Masks
27 ml * 10 sheets+1 sizes
31.80 €
11.78 € / 100 ml
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
APLBTranexamic Acid Niacinamide Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
1.49 €
5.96 € / 100 ml
1 reviews
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Kit
CelimaxPore + Dark Spot Brightening KitSets
10 ml, 7 ml, 10 ml
1 reviews
Out of stock
Jumiso Niacinamide 5 + Overnight Cream
Out of stock
Genabelle Melacare Spicule Toning Shot
GenabelleMelacare Spicule Toning ShotAmpoules
1 ml * 3 pcs
2 reviews
Out of stock
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Serum
Out of stock
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Care Sunscreen
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of