You need to enable JavaScript to run this app.
Lahja yli 50 € ostoksille
FI
€
Tuotteet
Suosituimmat
Uutuudet
Tuotemerkit
Ksisters
Hilse
Kaikki tuotteet
Hilse, Ainesosan Mieltymykset: Mintut
(3)
Hiukset & Vartalo (3)
Suodata
: 2
JÄRJESTELLÄ
: Suosittu
Ainesosan Mieltymykset:
Mintut
TYHJENNÄ KAIKKI
JÄRJESTELLÄ:
Suosittu
Suosittu
Uusin
HINTA ↑
HINTA ↓
Anillo
Ravitseva hoitoaine mustan teen uutteella Black Tea Nourishing Scalp Treatment
Hoitoaineet
150 ml
24.33 €
16.22 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Plu
Piparminttu-uutetta sisältävä päänahan kuorinta Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
Kuorinnat
200 g
17.29 €
8.64 € / 100 g
2 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
La'dor
Hilsettä ehkäisevä shampoo Dandruff Defense Shampoo
Shampoot
530 ml
15.19 €
2.87 € / 100 ml
3 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Pidetään yhteyttä!
Lähetämme alennuksia, uusia tuotteita ja ihonhoitovinkkejä.
Tilaa kaunein uutiskirje
*
Kirjaudu
Liittymällä hyväksyn
Liiketoiminnan Ehdot