You need to enable JavaScript to run this app.
Lahja yli 50 € ostoksille
FI
€
Tuotteet
Suosituimmat
Uutuudet
Tuotemerkit
Ksisters
Läpinäkymätön / Kiiltävä
Kaikki tuotteet
Kirkastava ihonhoito iUNIK
(10)
Ihonhoito (10)
Suodata
: 2
JÄRJESTELLÄ
: Suosittu
Tuotemerkit:
iUNIK
TYHJENNÄ KAIKKI
JÄRJESTELLÄ:
Suosittu
Suosittu
Uusin
HINTA ↑
HINTA ↓
iUNIK
Kasvoseerumi volufiliinilla ja viinirypäleen polynukleotideilla Volufiline Grape PDRN Serum
Seerumit
40 ml
21.00 €
52.50 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Kasvoseerumi traneksaamihapolla, niasiiniamidilla ja narsissipolynukleotideilla TXA Niacinamide Narcissus PDRN Serum
Seerumit
40 ml
21.00 €
52.50 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Kasvojenhoitosetti beeta-glukaanilla Beta Glucan Edition Skin Care Set
Sarjat
60 ml, 15 ml
21.49 €
28.65 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Ihonhoitosarja Centella Edition Skin Care Set
Sarjat
60 ml, 15 ml
21.87 €
29.16 € / 100 ml
7 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Vitamiiniseerumi propolisilla Propolis Vitamin Synergy Serum
Seerumit
50 ml
16.24 €
32.48 € / 100 ml
57 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Rauhoittava teepuuseerumi Tea Tree Relief Serum
Seerumit
50 ml
16.24 €
32.48 € / 100 ml
52 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Rauhoittava voide-geeli rohtosammakonputkella Centella Calming Gel Cream
Voiteet
60 ml
13.40 €
22.33 € / 100 ml
121 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Voide intensiivisesti kosteuttavalle ja terveelle iholle beeta-glukaanilla Beta Glucan Daily Moisture Cream
Voiteet
60 ml
13.40 €
22.33 € / 100 ml
112 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
iUNIK
Seerumi ruusulla ja galaktomissalla Rose Galactomyces Synergy Serum
Seerumit
50 ml
17 arvostelu
Ei saatavilla
Ilmoita minulle
iUNIK
Kosteuttava kuoriva geeli limeillä Lime Moisture Mild Peeling Gel
Kuorinnat
90 ml
5 arvostelu
Ei saatavilla
Ilmoita minulle
Pidetään yhteyttä!
Lähetämme alennuksia, uusia tuotteita ja ihonhoitovinkkejä.
Tilaa kaunein uutiskirje
*
Kirjaudu
Liittymällä hyväksyn
Liiketoiminnan Ehdot