You need to enable JavaScript to run this app.
Lahja yli 50 € ostoksille
FI
€
Tuotteet
Suosituimmat
Uutuudet
Tuotemerkit
Ksisters
Läpinäkymätön / Kiiltävä
Kaikki tuotteet
Kirkastava ihonhoito, Ainesosan Mieltymykset: PDRN
(46)
Ihonhoito (46)
Suodata
: 2
JÄRJESTELLÄ
: Suosittu
Ainesosan Mieltymykset:
PDRN
TYHJENNÄ KAIKKI
JÄRJESTELLÄ:
Suosittu
Suosittu
Uusin
HINTA ↑
HINTA ↓
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Medicube
Seerumi, jossa on polynukleotideja ja peptidejä. PDRN Pink Peptide Serum
Seerumit
30 ml
18.14 €
60.47 € / 100 ml
120 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medicube
Sävyttävä aurinkosuoja kasvoille PDRN Pink Tone Up Sun Cream
Aurinkosuoja 🔆
50 ml
14.50 €
29.00 € / 100 ml
7 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Genabelle
Nuorentava kasvovoide polynukleotideilla PDRN Rejuvenating Cream
Voiteet
70 ml
25.92 €
37.03 € / 100 ml
7 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medicube
Kollageeniset kasvovesilaput polynukleotideilla PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Kuorintalaput
120 ml / 70 pads
22.39 €
18.66 € / 100 ml
6 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medicube
Siltaseerumi, jossa on polynukleotideja ja glutationia PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Sumut Kasvoille
100 ml
17.20 €
17.20 € / 100 ml
20 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
COSRX
Rauhoittava kasvovesi 5 PDRN B5 Vital Soothing Toner
Kasvovedet
80 ml
+1 koot
10.39 €
12.99 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medicube
Yönaamio-kuorinta kasvoille polynukleotideilla ja kofeiinilla PDRN Pink Caffeine Night Wrapping Mask
Yönaamiot
75 ml
24.93 €
33.24 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Biodance
Laput silmänympäryksille polynukleotideillä ja kaviaarilla Caviar PDRN Eye Patches
Laput
85 g / 60 pcs
26.83 €
31.56 € / 100 g
LISÄÄ OSTOSKORIIN
The Skin House
Kasvojen tehostinampulli eksosomeilla ja polynukleotideilla EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
Ampullit
50 ml
26.59 €
53.18 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
COSRX
Laput silmänympärysiholle polinukleotideilla ja kollageenilla 5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch
Laput
85 g / 60 pcs
22.46 €
26.42 € / 100 g
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medipeel
Tehostava silmänympärysvoide retinaalilla Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Silmänympärysvoiteet
15 ml
31.50 €
210.00 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Dr. Reju-All
Kasvojenhoitosetti polynukleotideilla PDRN Essentials Trio
Sarjat
20 ml, 10 ml, 3 sheets
51.64 €
172.13 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Abib
Geelimäinen yönaamio kasvoille polinukleotideilla ja kollageenilla PDRN Collagen Overnight Mask Firming Jelly
Yönaamiot
80 ml
17.92 €
22.40 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Apothe
Kasvonaamio polynukleotideilla Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Pois Pestävät Kasvonaamiot
70 ml
16.25 €
23.21 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medicube
Vaaleanpunainen kasvonaamio vitamiineilla ja polynukleotideilla PDRN Pink Vita Coating Mask
Arkkinaamiot
22 g / 1 sheet
2.47 €
11.23 € / 100 g
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Mizon
Kasvovedet riisivedellä Rice Water Milky Glow Kasvovedet
Kasvovedet
150 ml
24.50 €
16.33 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Purito Seoul
Kasvonaamio polynukleotideilla ja kollageenilla Multi PDRN Collagen Real Glow Mask
Yönaamiot
100 ml
18.21 €
18.21 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Centellian24
Kapselivoide Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Voiteet
55 ml
19.10 €
34.73 € / 100 ml
2 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medipeel
Puhdistusaine kasvoille peptideillä Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Vaahdot
150 ml
18.68 €
12.45 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Numbuzin
Kasvoseerumi polinukleotideilla ja kollageenilla No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Seerumit
30 ml
22.00 €
73.33 € / 100 ml
2 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Numbuzin
Kasvoseerumi polinukleotideilla ja kollageenilla No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
Seerumit
30 ml
22.99 €
76.63 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Dear, Klairs
Essenssi-toner kasvoille Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Kasvovedet
180 ml
17.10 €
9.50 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Eqqualberry
Kasvoseerumi, jossa on polinukleotideja Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Seerumit
30 ml
20.90 €
69.67 € / 100 ml
3 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
VT Cosmetics
Vahvistava ampulli kasvoille R5 Firming Ampoule
Ampullit
30 ml
22.20 €
74.00 € / 100 ml
2 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Genabelle
Nuorentava ampulli polynukleotideilla PDRN Vita Toning Ampoule
Ampullit
30 ml
26.54 €
88.47 € / 100 ml
11 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Medipeel
Seerumi glutationilla, rohtosammakonputkella ja polynukleotideilla Young Cica PDRN Exo-Pin Glutathione Serum
Seerumit
50 ml
23.80 €
47.60 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
APLB
Kasvovoide polynukleotideilla ja C-vitamiinilla PDRN Vitamin C Facial Cream
Voiteet
55 ml
11.50 €
20.91 € / 100 ml
5 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
APLB
Ampulliseerumi polynukleotideilla ja C-vitamiinilla PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Seerumit
40 ml
11.99 €
29.98 € / 100 ml
5 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Dr. Reju-All
Elvyttävä kasvonaamio polynukleotideilla Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Arkkinaamiot
36 ml * 4 sheets
+1 koot
17.22 €
11.96 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Dr. Reju-All
Elvyttävä kasvovoide polynukleotideilla Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Voiteet
60 ml
+1 koot
89.51 €
149.18 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
COSRX
Tehokas vitamiinikasvoserumi 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Seerumit
100 ml
+1 koot
22.43 €
22.43 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Dear, Klairs
Kirkastava vitamiinimaski kasvoille Vita 10 Radiance Sheet Mask
Arkkinaamiot
25 ml * 5 sheets
+1 koot
17.44 €
15.70 €
12.56 € / 100 ml
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana: 15.70 €
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Numbuzin
Kollageeni kasvonaamio polinukleotideilla No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
Arkkinaamiot
33 ml * 5 sheets
+1 koot
8.95 €
5.42 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Genabelle
Nuorentava kasvonaamio polynukleotideilla PDRN Rejuvenating Mask
Arkkinaamiot
25 ml * 5 sheets
+1 koot
20.88 €
16.70 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Genabelle
Nuorentava kasvovesi polynukleotideilla PDRN Rejuvenating Toner
Kasvovedet
300 ml
21.59 €
7.20 € / 100 ml
7 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Biodance
Kasvonaamio polinukleotideilla Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
Kollageeninaamiot
34 g / 1 sheet
5.80 €
17.06 € / 100 g
21 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
NÄYTÄ LISÄÄ
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Pidetään yhteyttä!
Lähetämme alennuksia, uusia tuotteita ja ihonhoitovinkkejä.
Tilaa kaunein uutiskirje
*
Kirjaudu
Liittymällä hyväksyn
Liiketoiminnan Ehdot