Lahja yli 50 € ostoksille
Ihon Ongelma:

Kuivuminen /Dehydraatio

TYHJENNÄ KAIKKI
JÄRJESTELLÄ:Suosittu
Medicube Siltaseerumi, jossa on polynukleotideja ja glutationia PDRN Pink Glutathione Serum Mist
AXIS-Y Hellävarainen kasvojen puhdistusgeeli Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser
Skin1004 Rauhoittava kasvovesi centellalla Madagascar Centella Teca Soothing Toner
TIAM Kosteuttava kasvovoide hyaluronihapolla Hyaluronic Moisture Revive Cream
Tony Moly Keramideja sisältävä kosteuttava kasvovoide Wonder Ceramide Mocchi Water Cream
Skin1004 Kasvovesi-esanssi, jossa on probiootteja Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Medicube Rauhoittava kasvoseerumi atselaiinihapolla Azelaic Acid 10 BB Soothing Serum
Celimax Kosteuttava seerumi kasvoille Dual Barrier Boosting Serum
CelimaxKosteuttava seerumi kasvoille Dual Barrier Boosting SerumSeerumit
30 ml
15.90 €
53.00 € / 100 ml
4 arvostelu
Some By Mi Valaiseva kasvovoide Yuja Niacin Brightening Moisture Gel Cream
Some By MiValaiseva kasvovoide Yuja Niacin Brightening Moisture Gel CreamVoiteet
100 ml
16.69 €
16.69 € / 100 ml
9 arvostelu
Torriden Kirkastava ampulli Cellmazing Vita C Brightening Ampoule
Missha Yön kasvonaamio Super Aqua Cell Renew Snail Sleeping Mask
MisshaYön kasvonaamio Super Aqua Cell Renew Snail Sleeping MaskYönaamiot
110 ml
18.07 €
16.43 € / 100 ml
6 arvostelu
Purito Seoul Aurinkosuojavoide kasvoille Daily Soft Touch Sunscreen
Purito SeoulAurinkosuojavoide kasvoille Daily Soft Touch SunscreenAurinkosuoja 🔆
60 ml
19.79 €
32.98 € / 100 ml
24 arvostelu
COSRX Kosteuttava kasvoesanssi Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
COSRXKosteuttava kasvoesanssi Advanced Snail 96 Mucin Power EssenceEsanssit
100 ml
13.40 €
13.40 € / 100 ml
363 arvostelu
Purito Seoul Virkistävä kevyt voide Oat-In Calming Gel Cream
Purito SeoulVirkistävä kevyt voide Oat-In Calming Gel CreamVoiteet
100 ml
17.96 €
17.96 € / 100 ml
87 arvostelu
Esfolio Kangasnaamio, jossa on mansikkauutetta Pure Skin Strawberry Essence Mask Sheet
COSRX Kosteuttava kasvojen voide Oil Free Ultra Moisturizing Lotion
COSRXKosteuttava kasvojen voide Oil Free Ultra Moisturizing LotionKasvovedet
100 ml
18.78 €
18.78 € / 100 ml
13 arvostelu
Esfolio Kollageenikasvonaamio Pure Skin Collagen Essence Mask Sheet
EsfolioKollageenikasvonaamio Pure Skin Collagen Essence Mask SheetArkkinaamiot
25 ml / 1 sheet
1.30 €
5.20 € / 100 ml
9 arvostelu
Esfolio Ryppyjä ehkäisevä kasvovoide Peptide Facial Cream
EsfolioRyppyjä ehkäisevä kasvovoide Peptide Facial CreamVoiteet
50 ml
7.03 €
14.06 € / 100 ml
48 arvostelu
Some By Mi Ikääntymistä estävä naamio Retinol Intensive Mask
Some By MiIkääntymistä estävä naamio Retinol Intensive MaskArkkinaamiot
22 g / 1 sheet
2.30 €
10.45 € / 100 g
14 arvostelu
Beauty of Joseon Kosteuttava kasvovoide Dynasty Cream
Beauty of JoseonKosteuttava kasvovoide Dynasty CreamVoiteet
100 ml+1 koot
26.77 €
26.77 € / 100 ml
165 arvostelu
Abib Huulinaamio polynukleotideilla PDRN Collagen Lip Mask Glazed Jelly
AbibHuulinaamio polynukleotideilla PDRN Collagen Lip Mask Glazed JellyHuulten Hoito
11 g
15.30 €
139.09 € / 100 g
9 arvostelu
Skin1004 Kosteuttava kasvovoide Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Skin1004Kosteuttava kasvovoide Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture CreamVoiteet
75 ml
18.54 €
24.72 € / 100 ml
32 arvostelu
Celimax Hellävarainen puhdistusgeeli Dual Barrier Mild Gel Cleanser
CelimaxHellävarainen puhdistusgeeli Dual Barrier Mild Gel CleanserGeelit
200 ml
17.20 €
8.60 € / 100 ml
12 arvostelu
Esfolio Kosteuttava seerumi hyaluronihapolla Hyaluronic Acid Moisturizing Ampoule
Esfolio Naamio perustuu etanan eritteen suodokseen Pure Skin Snail Essence Mask Sheet
EsfolioNaamio perustuu etanan eritteen suodokseen Pure Skin Snail Essence Mask SheetArkkinaamiot
25 ml / 1 sheet
1.29 €
5.16 € / 100 ml
8 arvostelu
Fraijour Kasvosilta, jossa on kollageenia ja retinolia Retin-Collagen 3D Core Ampoule Mist
Haruharu Wonder Hyaluronivoide mustalla riisiuutteella Black Rice Hyaluronic Cream Unscented
Dr. Althea Kasvojen suojavoide 147 Barrier Cream
Dr. AltheaKasvojen suojavoide 147 Barrier CreamVoiteet
50 ml
18.83 €
37.66 € / 100 ml
95 arvostelu
Torriden Puhdistusvaahto Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Cleansing Foam
TorridenPuhdistusvaahto Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Cleansing FoamVaahdot
150 ml
16.28 €
10.85 € / 100 ml
7 arvostelu
Celimax Pigmenttityynyt Pore + Dark Spot Brightening Pad
CelimaxPigmenttityynyt Pore + Dark Spot Brightening PadKuorintalaput
100 ml / 40 pads+1 koot
16.24 €
16.24 € / 100 ml
22 arvostelu
UIQ Sävyttävä aurinkovoide kasvoille Biome Remedy Tone-Up Sun Cream Purple
UIQSävyttävä aurinkovoide kasvoille Biome Remedy Tone-Up Sun Cream PurpleAurinkosuoja 🔆
50 ml
19.75 €
39.50 € / 100 ml
1 arvostelu
Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Patch
Pyunkang YulBlack Tea Time Reverse Eye PatchLaput
84 g / 60 pcs
17.30 €
20.60 € / 100 g
2 arvostelu
Missha Kasvovesi kasvoille Super Aqua Cell Renew Snail Skin Treatment
MisshaKasvovesi kasvoille Super Aqua Cell Renew Snail Skin TreatmentKasvovedet
130 ml
21.73 €
16.72 € / 100 ml
3 arvostelu
Round Lab Kosteuttava voide silmien ympärille 1025 Dokdo Eye Cream
Round LabKosteuttava voide silmien ympärille 1025 Dokdo Eye CreamSilmänympärysvoiteet
30 ml
26.03 €
15.62 €
52.07 € / 100 ml
Alin hinta viimeisten 30 päivän aikana: 11.16 €
2 arvostelu
SEOUL 1988 Auringonsuoja, jossa on männyn neulasuutetta ja keramideja Sun : Pine Tree + Ceramide

Etkö osaa valita?

Ksistersin arvostelut

Liittymällä hyväksyn