Tuotteet ohenemiseen ja hiustenlähtöön, Ainesosan Mieltymykset: Hunaja
(5)Ainesosan Mieltymykset:
Hunaja
TYHJENNÄ KAIKKI
JÄRJESTELLÄ:Suosittu
KUNDALProteiinipitoinen hiustenhoitoaine Honey & Macadamia Hair Treatment Pink GrapefruitHoitoaineet
500 ml
16.50 €
3.30 € / 100 ml
4 arvostelu
KUNDALProteiinipitoinen hiustenhoitoaine Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry BlossomHoitoaineet
500 ml
12.44 €
2.49 € / 100 ml
10 arvostelu
KUNDALProteiinipitoinen hiustenhoitoaine Honey & Macadamia Protein Treatment White MuskHoitoaineet
500 ml+1 koot
17.90 €
3.58 € / 100 ml
5 arvostelu
KUNDALProteiinipitoinen hiustenhoitoaine Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderHoitoaineet
500 ml+1 koot
12.44 €
2.49 € / 100 ml
11 arvostelu




