You need to enable JavaScript to run this app.
Lahja yli 50 € ostoksille
FI
€
Tuotteet
Suosituimmat
Uutuudet
Tuotemerkit
Ksisters
Hiustenlähtö
Kaikki tuotteet
Tuotteet ohenemiseen ja hiustenlähtöön, Ainesosan Mieltymykset: Spikuleet
(3)
Hiukset & Vartalo (3)
Suodata
: 2
JÄRJESTELLÄ
: Suosittu
Ainesosan Mieltymykset:
Spikuleet
TYHJENNÄ KAIKKI
JÄRJESTELLÄ:
Suosittu
Suosittu
Uusin
HINTA ↑
HINTA ↓
VT Cosmetics
Päänahan ampulli polynukleotideilla PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
Seerumit ja Ampullit
15 ml
38.10 €
254.00 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
VT Cosmetics
Päänahan ampulli polynukleotideilla PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
Seerumit ja Ampullit
15 ml
29.92 €
199.47 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
VT Cosmetics
Päänahan ampulli polynukleotideilla PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
Seerumit ja Ampullit
15 ml
21.61 €
144.07 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Pidetään yhteyttä!
Lähetämme alennuksia, uusia tuotteita ja ihonhoitovinkkejä.
Tilaa kaunein uutiskirje
*
Kirjaudu
Liittymällä hyväksyn
Liiketoiminnan Ehdot