You need to enable JavaScript to run this app.
Lahja yli 50 € ostoksille
FI
€
Tuotteet
Suosituimmat
Uutuudet
Tuotemerkit
Ksisters
Hiustenlähtö
Kaikki tuotteet
Tuotteet ohenemiseen ja hiustenlähtöön, Ainesosan Mieltymykset: PDRN
(4)
Hiukset & Vartalo (4)
Suodata
: 2
JÄRJESTELLÄ
: Suosittu
Ainesosan Mieltymykset:
PDRN
TYHJENNÄ KAIKKI
JÄRJESTELLÄ:
Suosittu
Suosittu
Uusin
HINTA ↑
HINTA ↓
VT Cosmetics
Päänahan ampulli polynukleotideilla PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
Seerumit ja Ampullit
15 ml
38.10 €
254.00 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
VT Cosmetics
Päänahan ampulli polynukleotideilla PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
Seerumit ja Ampullit
15 ml
29.92 €
199.47 € / 100 ml
1 arvostelu
LISÄÄ OSTOSKORIIN
VT Cosmetics
Päänahan ampulli polynukleotideilla PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
Seerumit ja Ampullit
15 ml
21.61 €
144.07 € / 100 ml
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Dr. Reju-All
Elvyttävä hiuspohjan seerumi polynukleotideilla Advanced PDRN Hair Density Scalp Serum
Seerumit ja Ampullit
15 ml
Ei saatavilla
Ilmoita minulle
Pidetään yhteyttä!
Lähetämme alennuksia, uusia tuotteita ja ihonhoitovinkkejä.
Tilaa kaunein uutiskirje
*
Kirjaudu
Liittymällä hyväksyn
Liiketoiminnan Ehdot